KOBYLNICA

Msze św. w niedzielę

7:00, 9:00, 10:30, 12:00, 18:00

Msze św. w dzień powszedni

Podczas Mszy św. jest

możliwość przystąpienia do spowiedzi

ŁOSINO

SIERAKOWO

Msza św. w czwartek

BOLESŁAWICE

Msza św. w niedzielę

Kancelaria parafialna czynna w:

Podana godzina jest orientacyjna - kancelaria jest czynna po Liturgii wieczornej

Poniedziałek w godzinach 18:30-19:00

Środę w godzinach 18:30-19:00

Piątek w godzinach 18:30-19:00

W czasie kolędy pn, śr, pt 9:30-10:30

Dane kontaktowe:

ul. Główna 65

76-251 Kobylnica

Nr telefonu: 59 842 90 29

Nr konta parafialnego:
BS Sławno Filia w Kobylnicy
nr 16 9317 0002 0090 1554 2000 0010

PIOSENKI POLSKIE - OCALIĆ OD ZAPOMNIENIA - KONCERT ZADUSZKOWY

Legenda polskiej muzyki rozrywkowej. Gitarzysta, kompozytor, producent i autor tekstów. W ostatnich latach znany szerokiej publiczności przede wszystkim ze współpracy z zespołem MAANAM, a także ze wcześniejszych dokonań duetu SOYKA YANINA, z którym koncertował przez wiele lat w Polsce i zagranicą. 29 października, w Gminnym Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy, wystąpi Janusz Yanina Iwański.

Koncert składać będzie się z utworów wykonywanych niegdyś przez takich wybitnych twórców polskiej muzyki rozrywkowej, jak Krzysztof Klenczon, Czesław Niemen, Tadeusz Nalepa, Marek Grechuta czy Marek Jackowski. Usłyszymy też niezapomniane piosenki, takie jak: "Biały Krzyż", "Modlitwa", "Ocalić od zapomnienia", czy "Oprócz błękitnego nieba". Artysta wykona także piosenki skomponowane do tekstów ks. Jana Twardowskiego, które pochodzą z tomu wierszy o tytule „Nie przyszedłem pana nawracać”. Podczas koncertu pojawią się także utwory z najnowszej płyty artysty wydanej w 2016 o tytule “Kręci się”.

Całość przeplatana świadectwem nawrócenia artysty.

Początek koncertu o godzinie 17.00.
Bilety do nabycia w sekretariacie Gminnego Centrum Kultury i Promocji w Kobylnicy w cenie 10 złotych. Bardzo serdecznie zapraszam wszystkich drogich parafian

ks. Wojciech Pettke - proboszcz parafii

OGŁOSZENIE AWARYJNE!!!

Od 25 września nastąpiła awaria łącza telefonicznego i internetowego na plebanii. Stąd niemożność połaczenia telefonicznego z parafią. Trwają prace nad usunięciem uszkodzenia. Wszystkie sprawy dotyczące kancelarii prosimy realizować na miejscu. Za zaistniałą sytuację bardzo przepraszamy.

ks. Proboszcz Wojciech Pettke SDB

KONCERT W KOŚCIELE -

W niedzielę 22 października o godz. 16.30 w naszym kościele z okazji dni papieskich niecodzienne wydarzenie – koncert słowno-muzyczny ku czci naszego wielkiego rodaka św. Jana Pawła II w wykonaniu artystów sceny polskiej z Poznania pt. „Świętość dla każdego”. To piękna, niebanalna i sentymentalna podróż w czasie i w duchu dla każdego.

Wstęp wolny, zapraszamy serdecznie wszystkich drogich parafian.

PAŹDZIERNIK - MIESIĄC RÓŻAŃCA ŚWIĘTEGO

Od niedzieli rozpoczyna się miesiąc październik. Szczególny czas poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Nabożeństwa różańcowe:

dla starszych codziennie o godz. 17.30 – przed Mszą św. wieczorną.

dla dzieci we wtorki i piątki o godz. 16.30

dla młodzieży w każdy piątek o godz. 19.00.

W kościele w Sierakowie nabożeństwo różańcowe dla wszystkich w każdy czwartek o 16.00 – przed Mszą św.

WSPÓLNOTA MINISTRANTÓW ZAPRASZA !!!

Wszystkich chłopców z klas III i IV, którzy chcieliby wstąpić w szeregi ministrantów zapraszamy wraz z rodzicami na spotkanie organizacyjne w każdą sobotę o godz. 10.00 w sali oratorium na plebanii.

NASZ PARAFIANIN SALEZJANINEM!

nowicjat Towarzystwa Salezjańskiego

Z radością pragniemy poinformować że w dniu 8 września w nowicjacie Towarzystwa Salezjańskiego w Kopcu koło Częstochowy nasz parafianin Dariusz Kopczyński z Kobylnicy złożył pierwsze śluby zakonne i wstąpił do Zgromadzenia Salezjanów.

Gratulujemy rodzicom, a naszemu współbratu życzymy wierności i radosnego odkrywania drogi księdza Bosko w Towarzystwie Salezjańskim. Polecamy naszego młodego współbrata waszej gorliwej modlitwie przed Bogiem.

Najnowsze wieści z parafii

Niech  Pismo Święte towarzyszy nam każdego dnia w każdej modlitwie. Nie rozstawajmy się z najwspanialszym listem Boga do człowieka.

niedziela,
22 października 2017